Leadmore – program partnerski, sieć afiliacyjna

Leadmore – program partnerski, sieć afiliacyjna

Sieć pojawiła się na rynku z początkiem roku 2014 jako nowy projekt właściciela nieistniejącej już sieci Freebiz, od samego początku funkcjonowania sieci zaoferowano partnerom oferty wykorzystujące płatności SMS MT.

 

Kampanie i materiały reklamowe

Obecnie sieć do dyspozycji swoich partnerów oddała 21 programów tematycznie nawiązujących z szeroko pojętą rozrywką w sieci. W sieci znajdziemy programy takie jak Facebook Viewer, Reinkarnacja, Lokalizator, Face Time, Xbox One czy też Test IQ. To tylko cześć z całej gamy programów, a każdy Wydawca znajdzie odpowiedni program dla siebie. Każdy z programów jest staranie dopracowany, tak aby jego konwersja była jak najwyższa.

 

Modele rozliczeń

Leadmore skupiło się przede wszystkim na subskrypcjach SMS, jest to jedyna sieć w Polsce preferująca tylko ten model rozliczeń. Wielu partnerów uznaje, że to najlepsza sieć w kraju oferująca subskrypcja MT, i to właśnie ze względu na ten fakt wiele osób wybiera właśnie tę sieć.

 

Stawki

Sieć oferuje dwie stawki bazowe na start dla każdego z użytkowników, jedna to 4.5 PLN druga zaś 6 PLN. Każda ze stawek może podlegać negocjacji w zależności tylko od tego jaki ruch generujemy i ile mamy zdobytych leadów. Im bardziej rentowne są nasze subskrypcje tym jesteśmy w stanie wyższą stawkę wynegocjować.

 

Dostępne dodatki

Leadmore nie zapomniało o urozmaiceniu swojej oferty dla Wydawców i wprowadziło dodatek „Król Programu” działający na tej zasadzie, że osoba generująca najwięcej leadów w danym tygodniu na konkretnym programie otrzymuje 1 PLN do swojej bazowej stawki na tydzień. Tytuł ten można utrzymać będąc w kolejnym tygodniu ponownie królem programu. Sieć sama zapewnia, że funkcja będzie dostępna zawsze. Kolejną opcją która ma urozmaicić pracę i motywować do działania jest sklepik z gadżetami za punkty LeadCoin. LeadCoiny zdobywamy poprzez promowanie programów czy też poprzez polecanie sieci.

 

Support i kontakt z obsługą

W sieci kontakt z obsługą serwisu odbywa się poprzez użycie formularza kontaktowego na stronie sieci. Możemy się tam kontaktować z biurem obsługi klienta, z działem technicznym oraz z księgowością.

user-gravatar
Krzysztof
No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website