CashInPills – kasa w tabletkach!

CashInPills – kasa w tabletkach!

Niektórzy szukają kasy w czipsach, ale są też tacy, którzy porzucają wizję zjadania niezdrowych wyrobów ziemniaczanych i sięgają po kasę w… tabletkach! Cash In Pills to program partnerski powstały w 2010 roku. Jak sama nazwa wskazuje program związany jest z tabletkami (tymi bezpiecznymi z prawnego punktu widzenia). Są to suplementy diety (w tym bliscy krewni niebieskiej tabletki, więc można przyjąć iż wachlarz tematyczny jest duży i każdy Wydawca zostanie zaspokojony).

 

 

Oferta produktowa / Kampanie

CIP bazuje wyłącznie na swoich produktach, których jest dużo. Oczywiście naturalnym jest, że są one ze sobą powiązane jednym wspólnym mianownikiem i przez wzgląd na to materiały reklamowe nie będą idealnie pasowały na każdą stronę, niemniej jednak nie jest to na tyle poważne uchybienie by całkowicie dyskwalifikowało program na jakiejkolwiek stronie. W skrajnych przypadkach skuteczność bannerów może być po prostu obniżona.

Całość produktów podzielona jest na następujące kategorie:

  • kulturystyka,
  • powiększanie i potencja,
  • odchudzanie,
  • zdrowie i uroda.

Dodatkowo możemy promować cały sklep internetowy przygotowany przez CIP pomijając strony sprzedażowe. To bardzo dobre posunięcie ze strony CIP ze względu na specyfikę niektórych kampanii. Taki krok podnosi również wskaźnik elastyczności samego programu partnerskiego.

Same strony sprzedażowe wykonane są bardzo profesjonalnie, przy wykorzystaniu najświeższych trendów w projektowaniu stron oraz tricków zwiększających konwersję – bardzo duży plus w tej kwestii.

 

 

Materiały reklamowe

Standardowo do dyspozycji mamy masę bannerów i grafik reklamowych, jednak to co zasługuje na uwagę to fakt, iż reklamodawca nie nakłada na wydawców restrykcji związanych z promocją. Oznacza to, iż produkty możemy polecać również w obrębie portali społecznościowych, forów czy wszędzie tam gdzie da się dodać link. To bardzo ważne z punktu widzenia dużej liczby reklamodawców ze względu na brak konieczności posiadania strony internetowej.

 

 

Płatności i prowizje

Prowizje w CIP są relatywnie duże. Mamy tutaj bowiem do czynienia z prowizją sięgającą 40%, a więc można w przypływie nadmiernego entuzjazmu rzucić soczyste: „MEEGA!”. W efekcie na jednej sprzedaży możemy zarobić kilkadziesiąt złotych, niemniej jednak biorąc pod uwagę finalną cenę produktów – trudność wzrasta i odcień różowych szkiełek w niemniej różowych okularach traci na intensywności. Nadal jednak błędem byłoby przejść obok takiej oferty obojętnie.

Wypłaty. Powiadają, że wszystko zależy od skali i tak jest, natomiast mając punkt odniesienia można stwierdzić, że minimum ustalone na poziomie 200 PLN jest relatywnie duże i może być nie lada przeszkodą dla masy drobnych ciułaczy i małych blogerów. Kompensują to nieco prowizje, ale nadal, CIP ma tutaj pole do popisu w przyszłości. Jest jeszcze jeden zgrzyt. CIP wypłaca raz w miesiącu co może być uciążliwe. Jeśli ktoś zarabia większe kwoty, mimo stażu, który posiada program może obawiać się trzymać większe sumy gdzie indziej niż w banku, zwłaszcza w wypadku gdy firma zarejestrowana jest na Cyprze.

 

 

Support

Do dyspozycji mamy własnego opiekuna konta co sprawia, że obsługa klienta stoi na wysokim poziomie. Na uwagę zasługuje fakt, iż z naszym opiekunem możemy się skontaktować na każdy możliwy sposób włączając w to rozmowę telefoniczną. To bardzo ułatwia współpracę oraz niewątpliwie przyspiesza raportowania błędów czy wyjaśnianie kwestii spornych. Support można zaliczyć na duży plus programu, jest prowadzony jak najbardziej profesjonalnie.

 

 

Podsumowanie

CIP jako program partnerski w kategorii suplementów diety nie ma sobie równych w Polsce. Jeśli prowadzisz serwis powiązany tematycznie z obszarem działania CIP powinieneś założyć konto jeszcze wczoraj. Z resztą drugie miejsce w naszym rankingu bardzo dużo mówi o Cash In Pills.

 

user-gravatar
Programy Partnerskie

Programy partnerskie to bardzo wygodna forma promocji marki dla przedsiębiorcy, ale również idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić sobie do pensji lub pracować z domu. Jeśli prowadzisz stronę lub masz popularny fanpage / profil na Youtubie możesz bez problemu zacząć zarabiać, praca w domu jest bardzo fajna!

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website